EST РУС

Kalkuleeri Hinda >>


LED VALGUSTUSEGA FOTOKLAAS köögi tagaseinale

On teada et tavaline fotoklaas annab suurepärase võimaluse muuta oma köök eriliseks! Vaid meie pidevalt areneme ja pakkume midagi uut. Meie uue ägedaks toodeks on LED taustvalgustusega fotoklaas. LED fotoklaasi omadused on samad nagu tavalise fotoklaasi puhul, vaid lisaks see veel põleb ja annab ka valgust töötasapinnale.

Tegemist on 22 mm paksusega raamita konstruktsiooniga mille esikihiks on karastatud klaas valitud pildiga. LED valgustust levib läbi klaasi ühtalselt servast servani ja annab pildile suurepärase effekti!

Eripärad

 • Esikihtiks on vastupidav karastatud fotoklaas;
 • Raamita konstruktsioon - raam ei ole nähtav;
 • Klaas ühtlaselt põleb - servast servani;
 • Võimalik dimmerdada puldiga;
 • Töötab nagu lamp - valgustab töötasapinda;
 • Terve konstruktioon on ainult 22 mm paksusega;
 • Valmistame vastavalt teie mõõdutele.

Tehnilised andmed

LED klaasi max laius: kuni 3050 mm
LED klaasi max kõrgus: kuni 700 mm
LED klaasi paksus: 6 + 16 = 22 mm
LED kogus: 360 tk / jm
LED värvitemperatuur: Neutral white (ca 4000K)
LED võimsus: 36 W / jm
LED tugevus: 210 lm / jm

LED valgustus võiks sisselülitada ja väljalülitada kas tava lülitiga või siis näiteks puldiga. LED tehnoloogia võimaldab ka valgustuse tugevus reguleerida (dimmerdada) et saavutada soovitud tulemust.Vaata ka videot:

Dimmerdav effekt, video Interjööri messilt meie stendist:

Pildivalik

Teil on võimalused:

 • Kasuta oma pilt - saada meiliga koos soovitud klaasi mõõdutega, konrollime, kas pilt sobib antud suuruse printmiseks või mitte;
 • Leidke pilt meie 2017. aasta pildipangast - 270 pilte - tasuta - 2017 - UUS! - Kõik pildid on panoraam kujul!
 • Leidke pilt meie 2015. aasta pildipangast - 300 pilte - tasuta - Kõik pildid on panoraam kujul!;
 • Leidke pilt meie 2014. aasta pildipangast - 350 pilte - tasuta
 • Leidke pilt internetist - www.fotolia.com - 35+ milj. pilte - 15 eur/pilt
 • Leidke pilt internetist - www.shutterstock.com - 40+ milj. pilte - 15 eur/pilt

2017. aasta Pildipank - UUS!

result will be here

2015. aasta Pildipank

result will be here

2014. aasta Pildipank

result will be here

HINNAD

LED fotoklaasi hind on jooksva meetri põhine. Üks jooksev meeter (kõrgusega max 700mm) maksab 349 eur kmga. Hinnale lisanduvad ava(de) (elektripistikute ja kinnituste jaoks) lõikamise kulud (vastavalt kogusele). Täpse hinnapakkumise saamiseks palun saatke päring emailile tellimus [at] printerior.ee

Mõõtmise ja paigaldamise hinnakiri (Tallinna piires)

 • Mõõtmine: 35 eur
 • LED valgustusega fotoklaasi paigaldus (sisaldab klaasi paigaldust + valgus paneeli ühendamine vooluga): 190 eur
 • Klaasi tarne (kuni 3 korruseni): 25 eur
 • Klaasi tarne korrusele: 8 eur/korrus/tellimus (max 2 klaasi, alates 3-st k.)

Juhul kui soovite mõõtmise ja paigaldamise Tallinna väljaspool, esitage palun eraldi päring emailiga.

TELLIMISEKS

 • Vali pilt oma piltide seast või meie pildipangast.
 • Saada klaasi mõõdud või telli mõõtmine meie poolt.
 • Saada oma köögi mõõdud, vajadusel koos joonisega e-mailiga tellimus [at] printerior.ee
 • LED valgustusega fotoklaasi valmismisaeg on 3-4 nädalat.

Järelmaks

Teenusepakkujaks on Koduliising OÜ. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.

Krediidi kulukuse määr on 39,40 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 419 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud interssimäär 20 % laenusummalt aastas, krediidisumma 419 €, maksete kogusumma 499,32 eurot ja tagasimaksete summa 499,32 eurot.

Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed. Klient saab ise valida sobiva sissemaksu summa ning ka lepingu pikkuse. Pärast esmase sissemakse tasumist ja allkirjastatud lepingute tagastamist OÜ PRinterior-le, lepitakse kokku kauba tarneaeg. Järelmaksu saamiseks tuleb saata laenutaotlus otse meile kodulehelt või saada LIISI limiidipäring koheselt allolevalt lingilt!Tehtud tööd

Toodame ca 100 fotoklklaasi nädalas, nende hulgas on ka LED valgustusega klaasid. Mõned meie tehtud tööd saate vaadata meie Facebook'i lehekülgel - www.FB.com/PRinteriorHD

photo_one

Tehnoloogia

1. kiht, ehk tagakiht - 16 mm valguspaneel:

Valguspaneeliks on spetsiaalselt meie poolt toodetud paneel pleksi klaasist koos valguskanalitega. Just tänu antud valguskanalitele, valgustus LED ribadest, mis on integreeritud paneeli servades, levib ühtlaselt läbi terve klaasi kõrgust. Tänu sellele, et kasutame üleväiksed võimsad LEDid, on võimalik teha konstruktsiooni nii, et nii LEDid kui ka raam jääb nähtamatuks. Tulemuseks on siis raamita konstruktsioon mis põleb ühtlaselt servast servani.

2. kiht, ehk esikiht - 6 mm karastatud fotoklaas:

LED valgustusega fotoklaasi esikihtiks on meie Fotoklaas. Fotoklaasi töötlemiseks reeglina kasutame 6mm karastatud klaas servade lihvimisega. Karastatud klaas on oma olemuselt tavaline float klaas, mida töödeldakse termiliselt, kuumutades klaasi spetsiaalses karastusahjus ja seejärel jahutatakse kiiresti. Sellise protseduuriga muudetakse klaas paindele ~ 5 korda tugevamaks kui tavaline klaas. Pildi trükkimiseks kasutame UV otsetrükki klaasi tagaküljele.

Paigaldus

LED valgustusega fotoklaas kinnitakse dekoratiivpoltide abil. Antud meetodi puhul klaasi ja valguspaneeli sees eelnevalt tehakse kinnituse avad ja paneel kruuvitakse seina vastu. Eraldi on vaja ka soetada dekoratiiv kinnitused (3.5 eur/1tk). Kinnituste arv sõltub klaasi pikkusest. Reeglina < 3m klaasi võiks kinnitada 4 kinnitustega. > 3m klaasi puhul kasutatakse 6 kinnitust (juhul kui sein on piisevalt sile).

NB! LED valgustusega fotoklaas on võimalik paigaldada vaid meie spetsialistite abiga.
valmistamise ja müügi Tingimused

Käesolevad fotoklaasi valmistamise ning müügi tüüptingimused (edaspidi: Tüüptingimused) kehtivad kõikide tarbijamüügi ja juriidilisele isikule müügi osutamiseks sõlmitud lepingute* lahutamatu lisana.

* Lepingu mõiste (võlaõigusseaduse §-s 8): Lepinguks loetakse kahe või enama isiku vahelist tehingut, millega üks lepingu pool kohustub või kõik lepingu pooled kohustuvad midagi tegema või tegemata jätma. Leping sõlmimisel eeldatakse, et pooled saavad aru, mida nad kokku lepivad, neile on teada kõik olulised asjaolud antud tehingu juures ja nad soovivad lepingut sõlmida vabatahtlikult. St lepinguks loetakse antud kontekstis PRinterior OÜ ja Tellija vahel sõlmitud kirjalikku kokkulepet (mh e-posti, faksi vm teel) või kahepoolselt allkirjastatud lepinguid fotoklaasi valmistamise ja sellega kaasnevate teenuste osutamiseks.